10/31 17:00 |
- |
Lokomotiv Kaliningrad kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
L |
3-0
|
09/27 12:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Om-SibGUOR kvinner
|
W |
3-0
|
09/26 14:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Om-SibGUOR kvinner
|
W |
3-1
|
09/10 13:00 |
- |
Murom kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
W |
0-3
|
09/09 13:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Lipetsk Kvinner
|
W |
3-0
|
09/08 15:30 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
MVA Moscow Women
|
W |
3-0
|
09/11 12:00 |
- |
YuZGU Atom kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
L |
3-1
|
09/10 16:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Tulitsa Tula kvinner
|
L |
0-3
|
09/08 14:00 |
- |
Lipetsk Kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
W |
2-3
|
09/07 14:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Dynamo Krasnodar kvinner
|
W |
3-0
|
09/06 12:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Dinamo Anapa Women
|
W |
3-0
|
09/18 15:00 |
- |
YuZGU Atom kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
W |
1-3
|
09/17 15:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Tulitsa kvinner
|
L |
2-3
|
09/16 12:30 |
- |
Lipetsk Kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
L |
3-1
|
09/15 13:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Dynamo Krasnodar kvinner
|
L |
0-3
|
09/13 12:30 |
- |
YuZGU Atom kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
W |
2-3
|
09/12 12:30 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Nizhny Novgorod kvinner
|
W |
3-0
|
09/11 12:30 |
- |
Tulitsa kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
L |
3-2
|
09/10 15:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Lipetsk Kvinner
|
L |
2-3
|
11/04 17:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Lokomotiv Kaliningrad kvinner
|
L |
0-3
|
11/03 14:30 |
- |
Tulitsa kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
L |
3-0
|
11/02 14:30 |
- |
Zarechye Odintsovo kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
L |
3-1
|
09/22 11:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Impuls Volgodonsk kvinner
|
W |
3-0
|
09/21 12:00 |
- |
Dynamo Krasnodar kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
L |
3-1
|
09/19 17:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Lokomotiv Kaliningrad kvinner
|
L |
2-3
|
09/18 12:00 |
- |
Samrau UGNTU Ufa kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
W |
2-3
|
09/17 14:30 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Lipetsk Kvinner
|
W |
3-1
|
10/19 09:00 |
- |
Zarechye Odintsovo kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
L |
3-0
|
10/18 11:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinner
v
Yenisey Krasnoyarsk kvinner
|
L |
2-3
|
10/17 09:00 |
- |
YuZGU Atom kvinner
v
Minchanka Minsk kvinner
|
W |
2-3
|