Live Scores

Fotball eFotball - Live Arena - 10 min. spilletid 00' Lazio (member) Esports View Napoli (skripp) Esports
Fotball eFotball - Live Arena - 10 min. spilletid 00' AC Milan (kiser) Esports View Atalanta (stdm) Esports
Fotball eFotball - Liga Pro - 12 min. spilletid 03' ICE (RMF) Esports 0-0 FC Legenda (FCL) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 07' Man Utd (Yaloo) Esports 1-1 Chelsea (rambeez) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 07' Man City (Bodya) Esports 0-5 Liverpool (Nazario) Esports
Fotball Colombia - Primera B 14' Real Cartagena [11] Real Cartagena 1-0 Llaneros [7] Llaneros
Fotball Uruguay - Segunda 20' Danubio [4] Danubio 0-0 Racing Club de Montevideo [1] Racing Club de Montevideo
Fotball Sør-Amerika - Copa Libertadores 24' Atletico Mineiro Atletico Mineiro 0-0 Palmeiras Palmeiras
Fotball Brasil - Serie B 24' Vila Nova [15] Vila Nova 1-0 Operario PR [12] Operario PR
Fotball Brasil - Serie B 24' Coritiba [1] Coritiba 0-1 AD Confianca [19] AD Confianca
Fotball CONCACAF League 39' Alajuelense Alajuelense 2-0 Guastatoya Guastatoya
Fotball Ecuador - Primera B 45' [1] Cumbaya FC 0-1 Chacaritas SC [5] Chacaritas SC
Fotball Chile - Primera Division 45' O'Higgins [14] O'Higgins 1-0 Huachipato [13] Huachipato
Fotball Mexico - Apertura 45' Mazatlan FC [11] Mazatlan FC 2-0 Juarez FC [12] Juarez FC
Fotball Argentina - Nacional B 45'<sup>+3</sup> All Boys [11] All Boys 1-0 Defensores de Belgrano [8] Defensores de Belgrano
Fotball Mexico - Liga de Expansión 49'<sup>+4</sup> Correcaminos [15] Correcaminos 0-0 Club Celaya [6] Club Celaya
Basketball eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. 1 - 05:00 BOS Celtics (Supreme) Esports 0-0 POR Trail Blazers (SMOKES) Esports
Basketball eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. 1 - 05:00 BOS Celtics (Goodfella) Esports 0-0 GS Warriors (Aerolith) Esports
Basketball eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. 3 - 04:36 WAS Wizards (ZENNY) Esports 31-60 SAC Kings (SAV) Esports
Basketball Argentina - Nivel 1 de Mendoza 2 - 05:52 San Jose B de Mendoza 33-21 Andes Talleres de Mendoza
Basketball Argentina - Nivel 1 de Mendoza 2 - 08:25 Municipalidad de Lujan de Cuyo de Mendoza 18-17 Obras Mendoza
Basketball Nicaragua - LSBF - Kvinner 2 - 10:00 Jaguares Women 22-18 Tipitapa kvinner
Basketball Uruguay - Metro League 2 - 07:33 Cordon [8] Cordon 27-8 Sayago [1] Sayago
Basketball Argentina - Nivel 1 de Mendoza 1 - 10:00 Municipalidad de San Carlos de Mendoza 0-0 Leonardo Murialdo de Mendoza
Basketball Argentina - Super 20 2 - 08:31 San Martin [2] San Martin 16-27 Instituto [4] Instituto
Basketball Argentina - Super 20 2 - 08:06 Argentino Junin [3] Argentino Junin 29-20 Platense [2] Platense
Basketball Nicaragua - LSB 2 - 07:54 Real Esteli Real Esteli 23-25 Brumas de Jinotega
Basketball Ebasketball - Liga Pro - 4 x 5 min 4 - 00:22 staryy23 Esports 77-64 toni_pytko Esports
Basketball Argentina - Super 20 3 - 10:00 Boca Juniors [1] Boca Juniors 38-40 Gimnasia Comodoro [2] Gimnasia Comodoro
Basketball Puerto Rico - Superior Nacional 2 - 02:14 Guaynabo 36-44 Santurce
Basketball Argentina - Super 20 3 - 10:00 Hispano Americano [3] Hispano Americano 33-44 Ferrocarril Oeste [3] Ferrocarril Oeste
Basketball Argentina - Super 20 3 - 10:00 [3] Union Santa Fe 33-40 San Lorenzo [5] San Lorenzo
Basketball WNBA 2 - 00:41 CHI Sky [6] CHI Sky 44-44 CON Sun [1] CON Sun
Basketball Panama - Liga Profesional 4 - 01:38 Dragones De Don Bosco 77-73 Correcaminos Colon Correcaminos Colon
Volleyball Argentina - Superiores Primera 25-17 Universitario de La Plata 10-6 UNLAM Voley B
Volleyball Argentina - Superiores Primera 25-22 Ciudad Voley B 3-1 Escuela Cangallo
Volleyball Argentina - Superiores Tercera 25-12 Comunicaciones 7-9 Almirante Brown
Volleyball Argentina - Superiores Tercera 25-18 Leloir 6-9 Union General Belgrano B
Volleyball Argentina - Superiores Primera 25-10 Estudiantes de La Plata 3-2 Club Atl. Defensores de Moreno
Volleyball Brasil - Paulista - Kvinner Sao Caetano Kvinner Sao Caetano Kvinner 20-23 Barueri Kvinner Barueri Kvinner
Volleyball Brasil - Camp. Paranaense - Kvinner 22-25,25-20 NELP/Univolei Paranagua kvinder 3-1 Sao Jose dos Pinhais kvinner
Baseball MLB 09/29 00:40 WAS Nationals [25] WAS Nationals 0-0 COL Rockies [21] COL Rockies
Baseball MLB 09/29 00:10 TB Rays [3] TB Rays 2-0 HOU Astros [5] HOU Astros
Baseball MLB 09/29 00:10 CIN Reds [14] CIN Reds 0-2 CHI White Sox [7] CHI White Sox
Baseball MLB 09/29 00:10 CLE Indians [17] CLE Indians 3-2 KC Royals [21] KC Royals
Baseball MLB 09/29 00:05 LA Angels [19] LA Angels 2-1 TEX Rangers [28] TEX Rangers
Baseball MLB 09/28 23:45 MIL Brewers [4] MIL Brewers 0-0 STL Cardinals [9] STL Cardinals
Baseball MLB 09/28 23:40 DET Tigers [18] DET Tigers 0-1 MIN Twins [23] MIN Twins
Baseball MLB 09/28 23:20 PHI Phillies [15] PHI Phillies 0-2 ATL Braves [13] ATL Braves
Baseball MLB 09/28 23:10 MIA Marlins - 2. kamp [26] MIA Marlins - 2. kamp 1-0 NY Mets - 2. kamp [19] NY Mets - 2. kamp
Baseball MLB 09/28 23:07 NY Yankees [6] NY Yankees 1-2 TOR Blue Jays [9] TOR Blue Jays
Baseball MLB 09/28 23:05 BOS Red Sox [8] BOS Red Sox 2-2 BAL Orioles [29] BAL Orioles
Baseball MLB 09/28 22:35 CHI Cubs [24] CHI Cubs 6-7 PIT Pirates [27] PIT Pirates
Ishockey NHL Pre-Season 1 - 20:00 SEA Kraken SEA Kraken 0-0 EDM Oilers EDM Oilers
Ishockey NHL Pre-Season 3 - 20:00 BOS Bruins BOS Bruins 2-3 NY Rangers NY Rangers
Ishockey NHL Pre-Season 3 - 20:00 TB Lightning TB Lightning 1-3 CAR Hurricanes CAR Hurricanes
Ishockey NHL Pre-Season 3 - 20:00 NY Islanders NY Islanders 1-1 PHI Flyers PHI Flyers
Håndball Argentina - Clausura - Kvinner 29:21 Velez Sarsfield kvinner 14-18 Ferro Carril Oeste kvinner
Tennis ITF W15 Cancun - Kvinnedouble 0-0 Morales/Weedon 5-1 Collens/Pang
Tennis ITF W15 Cancun - Kvinnedouble 0-0 Burstein/Fernandez 0-6,0-2 Inoue/Monroy
Tennis ITF M15 Cancun - Herredouble 0-0 Bybel/Flores 5-7,0-0 Ansari/Banthia
Tennis Challenger Lisboa 0-0 [282] Andrea Arnaboldi 2-6,0-0 Benjamin Hassan [410]
Tennis ATP San Diego 0-0 [94] Denis Kudla 1-2 Andy Murray [109]
Tennis ITF W60 Berkeley - Kvinnedouble 40-40 Giavara/Ivanov 2-6,2-1 Bolton/Hart
Tennis ATP San Diego 0-0 [32] Lloyd Harris 3-6,6-1,5-3 Christopher Eubanks [195]
Tennis ITF W60 Berkeley 15-0 [328] Katherine Sebov 6-7,2-3 Usue Maitane Arconada [238]
Galopp AUS Rotorua 09/29 02:23 løp - Rotorua View
Galopp AUS Rotorua 09/29 01:50 løp - Rotorua View
Galopp AUS Rotorua 09/29 01:15 løp - Rotorua View
Galopp AUS Rotorua 09/29 00:40 løp - Rotorua View
Galopp Mountaineer Par 09/29 00:40 løp - Mountaineer Park View
Galopp AUS Rotorua 09/29 00:05 løp - Rotorua View
Greyhound Mardi Gras Tri 09/29 01:15 løp - Mardi Gras Tri State EVE View
Greyhound Mardi Gras Tri 09/29 01:00 løp - Mardi Gras Tri State EVE View
Boksing/MMA Boksing/MMA 09/29 00:00 Lucas Almeida View Daniel Zellhuber
Bordtennis Setka Cup Serhii Sokolov 0-0 Hryhorii Kulishov
Bordtennis Liga Pro 11-9,11-5 Yurii Merkushin 0-0 Nikita Lyfenko
Bordtennis Liga Pro 11-5 Sergey Myagkov 2-3 Vasily Shirshov
Bordtennis Ukraina - TT-Cup 11-7,11-5 Igor Demchuk 0-0 Volodymyr Tuchkevych
Bordtennis Ukraina - TT-Cup 11-8,7-11,15-13,3-11 Oleksandr Semenets 3-10 Anatolii Chaplianka
Bordtennis Setka Cup 11-6,10-12,11-4,8-11 O Hryho Kovalchuk 5-1 Vladimir Panasenko
Bordtennis Liga Pro Roman Pavlenko 4-3 Evgeniy Ilyukhin