Live Scores

Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 00' Monaco (Honey) Esports 0-1 Bayer 04 (Arm_KILLER) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 00' Leicester (Yaloo) Esports View Real Sociedad (Nederfox) Esports
Fotball Tyskland - Oberliga Hamburg 02' Hamm United [7] Hamm United 0-0 HSV Barmbek-Uhlenhorst [6] HSV Barmbek-Uhlenhorst
Fotball Tyskland - Oberliga Hamburg 02' TuS Osdorf [4] TuS Osdorf 0-0 Victoria Hamburg [2] Victoria Hamburg
Fotball Sveits - Challenge League 03' Yverdon Sport FC [7] Yverdon Sport FC 0-0 Stade Lausanne-Ouchy [6] Stade Lausanne-Ouchy
Fotball Europa - Vennskapskamper 03' JK Tallinna Kalev II JK Tallinna Kalev II 0-0 FC Tallinn
Fotball eFotball - Live Arena - 10 min. spilletid 04' B.M'Gladbach (RIK) Esports 0-0 Hoffenheim (Zazabak) Esports
Fotball eFotball - Live Arena - 10 min. spilletid 04' Eintracht (Void) Esports 1-0 Bayer 04 (Walker) Esports
Fotball Spania - Tercera avd 11 05' Serverense [20] Serverense 0-0 Binissalem [10] Binissalem
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 06' Liverpool (votizlove) Esports 0-1 Real Madrid (Yarik_SH) Esports
Fotball eFotball - Liga Pro - 12 min. spilletid 06' Vladivostok FM (VFM) Esports 1-1 UKR MAE TALANT (UKR) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 06' Bayern (Miliy) Esports 0-0 Man Utd (Bronyn) Esports
Fotball Brasil - U20 Liga 12' Castanhal EC U20 Castanhal EC U20 0-0 Clube do Remo U20 Clube do Remo U20
Fotball eFotball - Liga Pro - 12 min. spilletid 14' FC JAZZ (JAZ) Esports 2-2 Dallas Stars (DLS) Esports
Fotball Europa - Vennskapskamper 31' FC Preussen Espelkamp 0-0 BSV Schwarz-Weiss Rehden BSV Schwarz-Weiss Rehden
Fotball Europa - Vennskapskamper 31' FC Helsingor FC Helsingor 2-1 AB AB
Fotball Portugal - Segunda Liga 32' SC Farense [16] SC Farense 0-0 Estrela Amadora [6]
Fotball Frankrike - National 32' Boulogne [18] Boulogne 0-1 Red Star FC 93 [14] Red Star FC 93
Fotball Tyskland - 3.Liga 33' Wurzburger Kickers [19] Wurzburger Kickers 1-1 SC Freiburg II [11] SC Freiburg II
Fotball Mexico - Liga MX Femenil 33' Necaxa kvinner [10] Necaxa kvinner 0-2 Chivas Guadalajara kvinner [3] Chivas Guadalajara kvinner
Fotball Romania - Liga 1 34' ACS Sepsi [10] ACS Sepsi 1-1 CS U Craiova [5] CS U Craiova
Fotball Frankrike - National 34' Villefranche [4] Villefranche 0-0 Sete [13] Sete
Fotball Frankrike - Ligue 2 34' Dunkerque [19] Dunkerque 0-0 Paris FC [4] Paris FC
Fotball Frankrike - Ligue 2 34' Nimes [11] Nimes 2-0 Valenciennes [18] Valenciennes
Fotball Frankrike - Ligue 2 34' AC Ajaccio [2] AC Ajaccio 0-0 Auxerre [5] Auxerre
Fotball Europa - Vennskapskamper 34' SV Leobendorf SV Leobendorf 2-0 SV Schwechat SV Schwechat
Fotball Frankrike - Ligue 2 35' Caen [14] Caen 0-1 Niort [8] Niort
Fotball Europa - Vennskapskamper 49' HB Køge HB Køge 1-2 Hillerød Hillerød
Fotball Europa - Vennskapskamper 54' Vendsyssel FF Vendsyssel FF 3-1 Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Fotball Costa Rica - U20 League 59' AD Grecia U20 1-1 AD San Carlos U20
Fotball Europa - Vennskapskamper 61' SV Donau 1-1 ASK/BSC Bruck Leitha ASK/BSC Bruck Leitha
Fotball Kypros - 1. Divisjon 76' PAEEK [11] PAEEK 0-2 Pafos FC [6] Pafos FC
Fotball Kroatia - 1.HNL 77' Istra 1961 [9] Istra 1961 2-1 HNK Gorica [5] HNK Gorica
Fotball Europa - Vennskapskamper 77' Bryne Bryne 1-1 Vard Haugesund Vard Haugesund
Fotball Botswana Premier League 78' [11] Masitaoka FC 0-0 Township Rollers [2] Township Rollers
Fotball Europa - Vennskapskamper 80' SV Ried II SV Ried II 1-0 SV Grodig SV Grodig
Fotball Europa - Vennskapskamper 90' FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen 2-1 ASV Siegendorf ASV Siegendorf
Basketball Tsjekkia - Liga 1 1 - 08:06 Sokol Prazsky [7] Sokol Prazsky 3-4 Slavoj BK Litomerice [3] Slavoj BK Litomerice
Basketball Slovenia - 1. Liga - Kvinner 1 - 08:41 Domzale kvinner 0-2 Ilirija kvinner
Basketball Danmark - Basketligaen 1 - 08:35 Værløse Blue Hawks [8] Værløse Blue Hawks 2-2 BK Amager [10] BK Amager
Basketball eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. 3 - 04:29 LA Clippers (QUAKE) Esports 35-12 PHX Suns (MILKMAN) Esports
Basketball eBasketball - Battle - 4x5 minutter 3 - 03:38 DAL Mavericks (Dyjjx) Esports 25-42 PHI 76ers (yangrainmaker) Esports
Basketball Island - Premier League 2 - 10:00 KR Reykjavik [9] KR Reykjavik 18-17 Grindavik [5] Grindavik
Basketball Ebasketball - Liga Pro - 4 x 5 min 4 - 02:26 iehbr_ Esports 32-56 Hotniq30 Esports
Basketball Sverige - Basketligan 2 - 03:33 Boras Basket [5] Boras Basket 40-32 KFUM Fryshuset [9]
Basketball Tsjekkia - Liga 1 2 - 01:31 Novy Jicin [2] Novy Jicin 52-50 SKB Zlin [8] SKB Zlin
Basketball Danmark - Basketligaen - Kvinner 2 - 03:56 Aabyhøj IF kvinner 23-27 BMS Herlev Kvinner
Basketball Latvia - NBL 2 - 01:25 Livani 35-23 BA Turiba BA Turiba
Basketball Tsjekkia - Liga 1 2 - 03:35 Lokomotiva Plzen [8] Lokomotiva Plzen 22-34 Sokol Pisek [2] Sokol Pisek
Basketball Tyskland - Bundesliga 2 - 06:53 Chemnitz 99 [6] Chemnitz 99 17-28 Fraport Skyliners [15] Fraport Skyliners
Basketball Sverige - Basketligan - Kvinner 2 - 03:20 Wetterbygden Sparks kvinner [12] Wetterbygden Sparks kvinner 31-33 Boras Basket kvinner [13]
Basketball Norge - Ligaen 2 - 03:03 Gimle BBK Gimle BBK 40-31 Kongsberg Miners Kongsberg Miners
Basketball Adriatic League 2 - 04:58 Split [14] Split 37-27 Igokea [6] Igokea
Basketball Euroleague 2 - 05:56 Monaco [9] Monaco 26-19 Real Madrid [1] Real Madrid
Basketball Estland - 1 Liiga 3 - 06:26 Keila Korvpallikool 49-44 Tere Kadrina Karud
Basketball Kypros - Division A 3 - 08:41 ETHA Engomi [11] ETHA Engomi 54-34 AEL [8] AEL
Basketball Danmark - Basketligaen 3 - 06:36 Bears Academy [6] Bears Academy 59-47 BMS Herlev Wolfpack [7] BMS Herlev Wolfpack
Basketball Kypros - Division A 3 - 06:58 [10] Achilleas Kaimakliou 39-47 Omonia [4] Omonia
Basketball Latvia - NBL 3 - 04:37 Talsi 38-71 Kekava
Basketball Serbia - KLS 4 - 01:46 Vojvodina [1] Vojvodina 78-80 Sloga [6] Sloga
Basketball Polen - PLK 4 - 05:10 MKS Dabrowa Gornicza [13] MKS Dabrowa Gornicza 64-62 Zielona Gora [4] Zielona Gora
Basketball Spania - ACB League 4 - 00:49 Burgos [17] Burgos 68-76 Tenerife [9] Tenerife
Basketball Slovenia - SKL 4 - 04:58 Zlatorog Lasko [10] Zlatorog Lasko 64-70 Tajfun Sentjur [7] Tajfun Sentjur
Basketball VTB - United League U21 4 - 02:52 Nizhny Novgorod 2 54-77 Khimki Moskva Region 2
Basketball Estland - 1 Liiga 4 - 03:27 Rae Koss/Hansaviimistlus 76-71 Tamsalu Los Toros/Taltech
Basketball Adriatic WABA kvinner 4 - 03:42 ZKK Celje kvinner ZKK Celje kvinner 66-59 Buducnost Kvinner
Basketball Kroatia - A1 Liga 4 - 00:29 KK Sonik-Puntamika [12] KK Sonik-Puntamika 64-91 Skrljevo [6] Skrljevo
Basketball WNCAAB 4 - 04:01 [1064] Butler kvinner 39-56 Villanova kvinner [105]
Volleyball Polen - 3 Liga Ostroleka 7-4 MJK Kobylka
Volleyball Kypros - Mesterskap Nea Salamina Nea Salamina 9-1 AE Karava AE Karava
Volleyball Norge - 1. division Spirit Lorenskog 6-7 TIF Viking 2
Volleyball Frankrike - Pro B France Avenir 2024 3-3 Mende Volley Lozere Mende Volley Lozere
Volleyball Polen - 3rd League - Kvinner 14-25 KPKS Halemba kvinner 7-18 Laziska Gorne kvinner
Volleyball Polen - 3rd League - Kvinner 22-25 Olympia Jawor kvinner 6-1 Tygrysy Strzelin kvinner
Volleyball Kypros - Mesterskap 25-16 Anagennisi 5-7 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Volleyball Kypros - Mesterskap 25-21 Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta 9-4 EN Paralimni
Volleyball Tsjekkia - 1. Liga 25-21 Tesla Brno Tesla Brno 6-10 Sokol Dobrichovice Sokol Dobrichovice
Volleyball Tsjekkia - 1. Liga 25-15 MFF Praha 7-10 Volejbal Ostrava
Volleyball Tsjekkia - 1. Liga 23-25 TJ CZU Praha TJ CZU Praha 13-6 Stare Mesto
Volleyball MEVZA League 25-14 Spartak VKP Myjava [7] Spartak VKP Myjava 14-9 SK Aich/Dob [5] SK Aich/Dob
Volleyball Tsjekkia - 1. Liga 25-17 Hradec Kralove 12-12 USK Slavia Plzen
Volleyball Tsjekkia - 1. Liga - Kvinner 25-23,25-22 Sokol Zizkov kvinner 10-4 Cerveny Kostelec kvinner
Ishockey Sveits - NLA 1 - 20:00 Zug Zug 0-0 HC Ajoie HC Ajoie
Ishockey Sveits - NLA 1 - 20:00 SCL Tigers SCL Tigers 0-0 Lugano Lugano
Ishockey Sveits - NLA 1 - 20:00 Fribourg-Gottéron Fribourg-Gottéron 0-0 EHC Biel EHC Biel
Ishockey Danmark - Metal Ligaen 1 - 20:00 Frederikshavn Whitehawks Frederikshavn Whitehawks 0-0 Rødovre Mighty Bulls Rødovre Mighty Bulls
Ishockey Sveits - NLA 1 - 00:00 Servette GE Servette GE 0-0 ZSC Lions ZSC Lions
Ishockey Sveits - NLA 1 - 20:00 Davos Davos 0-0 Bern Bern
Ishockey Tyskland - Eishockey Liga 2 1 - 18:33 Löwen Frankfurt [3] Löwen Frankfurt 0-0 EHC Freiburg [10] EHC Freiburg
Ishockey Østerrike - EHL 1 - 17:21 EC VSV [6] EC VSV 0-0 Salzburg [1] Salzburg
Ishockey Østerrike - EHL 1 - 05:33 KAC Klagenfurt [4] KAC Klagenfurt 0-1 EC Dornbirn Bulldogs [12] EC Dornbirn Bulldogs
Ishockey Østerrike - EHL 1 - 06:44 Graz 99ers [9] Graz 99ers 0-0 HC TWK Innsbruck [10] HC TWK Innsbruck
Ishockey Østerrike - EHL 1 - 07:34 EHC Black Wings Linz [13] EHC Black Wings Linz 0-0 HC Orli Znojmo [11] HC Orli Znojmo
Ishockey Østerrike - EHL 1 - 07:04 Fehérvár AV19 [3] Fehérvár AV19 0-0 HCB Südtirol Alperia [2] HCB Südtirol Alperia
Ishockey Sverige - HockeyAllsvenskan 2 - 20:00 IF Troja/Ljungby [14] IF Troja/Ljungby 0-3 AIK [8] AIK
Ishockey Sverige - HockeyAllsvenskan 2 - 20:00 Almtuna IS [12] Almtuna IS 0-0 Västerviks IK [9] Västerviks IK
Ishockey Polen - Ekstraliga 2 - 20:00 Zaglebie Sosnowiec [8] Zaglebie Sosnowiec 0-0 KH Energa Torun [6] KH Energa Torun
Ishockey Sweden Nationell U20 2 - 20:00 AIK U20 0-2 Djurgårdens IF U20
Ishockey Tsjekkia - Liga U20 2 - 20:00 HC Kobra Praha U20 1-2 HC Slovan Usti nad Labem U20
Ishockey Polen - Ekstraliga 2 - 06:36 GKS Katowice [1] GKS Katowice 1-0 GKS Tychy [5] GKS Tychy
Ishockey Ungarn - Erste Liga 2 - 08:44 DEAC [7] DEAC 1-1 ASC Corona Brasov [5] ASC Corona Brasov
Ishockey Sverige - HockeyAllsvenskan 3 - 20:00 IF Björklöven [5] IF Björklöven 0-0 Mora IK [7] Mora IK
Ishockey Slovakia - Extraliga 3 - 20:00 HK SKP Poprad [7] HK SKP Poprad 3-0 Liptovsky Mikulas [12] Liptovsky Mikulas
Ishockey Tsjekkia - Extraliga U20 3 - 18:00 Slavia Praha U20 3-2 Trinec U20
Ishockey Slovakia - 1. liga 3 - 20:00 HK 95 Povazska Bystrica [7] HK 95 Povazska Bystrica 3-2 HK Gladiators Trnava [9] HK Gladiators Trnava
Ishockey Tsjekkia - Extraliga U20 3 - 17:13 Dynamo Pardubice U20 1-3 HC Olomouc U20
Ishockey Tsjekkia - Extraliga U20 3 - 18:42 Dukla Jihlava U20 1-3 HC AZ Havirov U20
Ishockey Polen - Ekstraliga 3 - 18:29 Unia Oswiecim [2] Unia Oswiecim 2-1 JKH GKS Jastrzebie [4] JKH GKS Jastrzebie
Ishockey Tsjekkia - Extraliga 3 - 20:00 HC Kometa Brno [10] HC Kometa Brno 1-1 Karlovy Vary [12] Karlovy Vary
Ishockey Danmark - Metal Ligaen 3 - 20:00 Esbjerg Energy [5] Esbjerg Energy 1-2 Herning Blue Fox [1] Herning Blue Fox
Ishockey Tsjekkia - Extraliga 3 - 20:00 Mountfield HK [3] Mountfield HK 4-0 Liberec [6] Liberec
Ishockey Polen - Ekstraliga 3 - 20:00 Podhale Nowy Targ [9] Podhale Nowy Targ 1-2 Comarch Cracovia [3] Comarch Cracovia
Ishockey Tsjekkia - Extraliga 3 - 13:07 ČEZ Motor České Budějovice [7] ČEZ Motor České Budějovice 4-4 Trinec [1] Trinec
Ishockey Tsjekkia - Extraliga 3 - 07:23 BK Mlada Boleslav [8] BK Mlada Boleslav 2-3 HC Olomouc [11] HC Olomouc
Ishockey Tsjekkia - Extraliga 3 - 15:19 Litvinov [13] Litvinov 2-1 Zlin [15] Zlin
Ishockey Slovakia - 1. liga 3 - 01:31 MSHK Zilina [1] MSHK Zilina 5-1 HC 19 Humenne [5]
Ishockey Finland - Mestis 3 - 10:05 Roki [7] Roki 2-2 K-Vantaa [9] K-Vantaa
Ishockey Tsjekkia - Extraliga 3 - 13:26 Vitkovice [5] Vitkovice 1-1 Rytiri Kladno [14] Rytiri Kladno
Håndball Sverige - Elitserien - Kvinner 30:00 Skuru IK kvinner [2] Skuru IK kvinner 16-9 Kristianstad HK kvinner [10]
Håndball Sør- og Mellom-Amerika - Mesterskap 30:00 Bolivia 8-22 Costa Rica
Håndball Klubb - Vennskapskamper - Kvinner 30:00 ZRK Borac kvinner 8-10 Zork Jagodina kvinner Zork Jagodina kvinner
Håndball Ungarn - Cup 48:03 PLER Budapest PLER Budapest 21-30 Budakalász Budakalász
Håndball Slovenia - Cup 47:19 RD Slovan RD Slovan 17-27 RK Gorenje Velenje RK Gorenje Velenje
Håndball Polen - Central League 44:45 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 19-15 AZS AWF Biala Podlaska AZS AWF Biala Podlaska
Håndball EM 50:03 Spania [1] Spania 23-21 Danmark [2] Danmark
Tennis Challenger Columbus 30-40 [230] Mikael Torpegaard 2-3 Jurij Rodionov [137]
Tennis ITF W60 Andrezieux-Boutheon [153] Anna Blinkova 4-1 Oceane Dodin [85]
Tennis ITF W60 Orlando [393] Marine Partaud 2-6,1-2 Elvina Kalieva [383]
Tennis UTR Pro Tennis Series - California 0-0 Nicolas Cortes Campos 3-1 Lucas Gomez
Tennis ITF W25 Manacor - Kvinnedouble 0-0 B Maneiro/R Gormaz 3-4 Mihalikova/Noskova
Tennis ITF M15 Cancun 0-15 Justin Roberts 0-0 Emil Reinberg
Tennis UTR Pro Tennis Series - California Stefan Menichella 1-2 Arthur Bellegy
Tennis Challenger Quimper 0-0 [288] Hiroki Moriya 6-2,4-4 Alexandre Muller [226]
Tennis UTR Pro Tennis Series Atlanta - Kvinner 40-A Conley Raidt 2-2 Maddy Zampardo
Tennis UTR Pro Tennis Series Atlanta - Kvinner 40-40 Bayley Sheinin 4-5 Katarina Jokic
Tennis ITF M25 Loughborough Jan Choinski 6-4,5-7,4-1 Paul Jubb
Tennis ITF M15 Cancun 40-A Luis Patino 7-5,0-6,0-1 Ezekiel Clark
Galopp Gulfstream 01/28 19:02 løp - Gulfstream View
Galopp Oaklawn Park 01/28 18:58 løp - Oaklawn Park View
Galopp Delta Downs 01/28 18:55 løp - Delta Downs View
Galopp Aqueduct 01/28 18:48 løp - Aqueduct View
Galopp Wolverhampton 01/28 18:45 Wolverhampton (8. løp) View
Galopp Tampa Bay Downs 01/28 18:43 løp - Tampa Bay Downs View
Galopp Laurel Park 01/28 18:40 løp - Laurel Park View
Galopp Club Hipico 01/28 18:30 Club Hipico (20. løp) View
Galopp Cagnes-sur-Mer 01/28 18:22 Cagnes-Sur-Mer (8. løp) View
Cricket Twenty20 01/28 16:30 MGM Cricket Club 200/4,19/1 The Vision Shipping
Cricket Cricket 01/28 13:00 Forente arabiske emirater U19 224/9,59/4 Vestindia U19
Cricket Cricket 01/28 13:00 Pakistan U19 83/4,276/7 Australia U19
Cricket 1st ODI 01/28 12:00 Sør Afrika kvinner 30/1,234/3 Vestindia kvinner
Greyhound Wheeling Island 01/28 18:51 løp - Wheeling Island View
Greyhound Romford EVE 01/28 18:43 Romford kv. (13. løp) View
Greyhound Nottingham EVE 01/28 18:36 Nottingham kv. (12. løp) View
Greyhound Wheeling Island 01/28 18:34 løp - Wheeling Island View
Greyhound Central Park EV 01/28 18:33 Central Park EVE (12. løp) View
Golf Gainbridge LPGA at Boca Rio 01/27 16:21 Gainbridge LPGA at Boca Rio View
Rugby Union Italia - Eccellenza 00:00 Emilia 0-0 Rugby Lyons Piacenza Rugby Lyons Piacenza
Rugby Union World Sevens - Kvinner 00:00 Frankrike 7s kvinner 0-0 Belgia 7s kvinner
Rugby Union Frankrike - 2. divisjon 02:49 Beziers [11] Beziers 0-0 Agen [13] Agen
Rugby Union Frankrike - 2. divisjon 02:13 Grenoble [12] Grenoble 0-0 Rouen [15] Rouen
Rugby Union Frankrike - 2. divisjon 03:59 Vannes [10] Vannes 0-0 Mont de Marsan [2] Mont de Marsan
Bandy Sverige - Elitserien 01/28 18:00 IK Tellus IK Tellus 0-4 IFK Rättvik IFK Rättvik
Bandy Sverige - Elitserien 01/28 18:00 Vetlanda BK Vetlanda BK 1-4 AIK AIK
Innebandy Slovakia - Extraliga 3 - 06:18 FaBK ATU Kosice 4-5 Florko Kosice
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro Anton Petr 9-7 Daniel Kouble
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro Tomas Postelt 10-9 Jan Kanera
Bordtennis Setka Cup Mykhailo Kistechko 5-4 Denys Pesternikov
Bordtennis Hviterussland - Liga Pro 11-6 Petr Puzanov 0-0 Viktor Smirnov
Bordtennis Ukraina - TT-Cup Oleksandr Hainovskyi 0-1 Yurii Parahailo
Bordtennis Liga Pro Roman Astreev 8-7 Vladimir Mishakin
Bordtennis Setka Cup 12-14 Ihor Rubanka 11-11 Bohdan Havryliuk
Bordtennis Setka Cup - Kvinner 8-11,8-11 Yevheniia Severyna 3-4 Viktoriia Husieva
Bordtennis Ukraina - TT-Cup 11-4,11-5 Dmytro Lohosha 3-4 Oleksandr Medvedyev
Bordtennis Setka Cup 6-11 Oleksandr Zhurba 10-9 Kyrylo Yurchenko
Bordtennis Setka Cup 11-5,12-10,11-13 Rostyslav Fylypiv 0-0 Vasyl Lutskyi
Bordtennis Ukraina - TT-Cup 13-11,8-11 Oleksiy Sapronov 5-5 Anton Yaroshenko
Bordtennis Poland Superliga Michal Blinka 11-3 Jindrich Pansky
Bordtennis Liga Pro 11-9,11-9 Aleksei Silantev 3-7 Dmitrii Merzlikin
Bordtennis Ukraina - TT-Cup Maxim Senchenko 8-3 Dmytro Halai
Bordtennis Liga Pro 9-11,11-6,5-11 Evgenii Kryuchkov 2-4 Ivan Moshkov
Bordtennis Ukraina - TT-Cup 13-11,8-11,8-11,11-9 Oleksiy Shindel 8-5 Serhii Pokidko
Bordtennis Setka Cup 8-11,6-11,11-5,11-4 Josef Ruzicka 1-4 Martin Kocvara
Bordtennis Ukraina - TT-Cup 7-11,11-6,4-11,11-9 Serhii Kinash 5-2 Dmytro Kryshtal
Bordtennis Liga Pro Yuri Gavrilov 0-0 Igor Poletaev
Bordtennis Liga Pro 11-9,8-11,11-7,10-12 Ilya Novikov 2-3 Aleksandr G. Frolov
Bordtennis Czech Republic Extraleague 11-9,8-11 Radim Moravek 8-10 Stanislav Kucera
E-sport CS:GO - Blast Premier Spring 01:21 Complexity Complexity 5-8 BIG BIG
E-sport DOTA2 - Champions League 21:50 Mind Games 0-0 Brame
E-sport LOL - LEC Spring 39:38 MAD Lions MAD Lions 0-0 Excel Excel