10/30 17:30 |
- |
SK Metylovice kvinner v Sokol Palkovice kvinner
|
1-3
|
10/29 19:00 |
- |
SK Spanielka Repy kvinner v Kobylisy kvinner
|
3-0
|
10/26 18:20 |
- |
Meteor E kvinner v Orion A kvinner
|
0-3
|
10/26 18:20 |
- |
J.M. Chodov kvnner v Modrany kvinner
|
3-1
|
10/25 18:30 |
- |
Strizkov kvinner v ZS Mikulova kvinner
|
0-3
|
10/25 18:20 |
- |
Meteor A kvinner v Olymp Praha kvinner
|
View
|
10/25 17:30 |
- |
TJ Slavoj Ledenice Women v Sokol Radomysl kvinner
|
3-0
|
10/24 18:00 |
- |
MFF A kvinner v Meteor C kvinner
|
3-0
|
10/24 18:00 |
- |
Sokol Bohumin kvinner v TJ Sokol Poruba B kvinner
|
3-0
|
10/24 17:00 |
- |
Repy B Women v Brevnov A kvinner
|
2-3
|
10/23 18:15 |
- |
Vrsovice A kvinner v Sokol Zizkov B kvinner
|
3-0
|
10/23 16:20 |
- |
Kyje Kvinner v TJ Praga kvinner
|
3-0
|
10/19 18:20 |
- |
Meteor E kvinner v Prirodni Vedy kvinner
|
0-3
|
10/19 16:30 |
- |
Brevnov A kvinner v Strizkov kvinner
|
0-3
|
10/18 18:20 |
- |
Meteor A kvinner v Kobylisy kvinner
|
3-0
|
10/18 17:15 |
- |
TJ Sokol Svinov B kvinner v Sokol Stara Bela B Women
|
3-1
|
10/18 16:20 |
- |
TJ Praha kvinner v Nusle B kvinner
|
0-3
|
10/17 17:15 |
- |
VK Polanka nad Odrou, z.s. kvinner v TJ Sokol Poruba B kvinner
|
3-0
|
10/17 16:45 |
- |
VK Vratimov kvinner v Sokol Bohumin kvinner
|
1-3
|
10/17 16:30 |
- |
Melnik Women v Mlada Boleslav kvinner
|
3-1
|
10/16 18:30 |
- |
Kometa Praha kvinner v Spanielka B Kvinner
|
3-0
|
10/16 18:15 |
- |
Vrsovice A kvinner v J.M. Chodov kvnner
|
3-1
|
10/16 17:20 |
- |
VSK Slavia JU CB A kvinner v SK-V 41 Tabor kvinner
|
3-0
|
10/12 18:20 |
- |
J.M. Chodov kvnner v Sokol Zizkov B kvinner
|
3-1
|
10/11 18:30 |
- |
Strizkov kvinner v Kometa Praha kvinner
|
1-3
|
10/11 18:20 |
- |
Meteor A kvinner v SK Spanielka Repy kvinner
|
2-3
|
10/11 18:00 |
- |
Orion A kvinner v Kobylisy kvinner
|
3-1
|
10/11 17:30 |
- |
Slavoj Ledenice Women v SK Špaček Women
|
0-3
|
10/11 15:00 |
- |
Sp. Trhove Sviny kvinner v TJ Sokol Dubné kvinner
|
1-3
|
10/10 18:00 |
- |
MFF A kvinner v TJ Praha kvinner
|
3-0
|