Date | R | Hjemme v Borte | - |
09/10 13:00 |
- |
Maximiliano Estevez v Dante Gennaro
|
6-2,7-5
|
09/10 13:00 |
- |
Franco Agamenone v Eduardo Agustin Torre
|
2-6,1-6
|
09/10 13:00 |
- |
Gonzalo Villanueva v Gaston-Arturo Grimolizzi
|
5-7,6-7
|
09/09 19:05 |
- |
Andres Gabriel Ciurletti v Dante Gennaro
|
3-6,3-6
|
09/09 16:10 |
- |
Franco Emanuel Egea v Franco Capalbo
|
3-6,5-7
|
09/09 14:35 |
- |
Gabriel Alejandro Hidalgo v Alejo Vilaro
|
6-0,6-1
|
09/09 13:00 |
- |
Rodrigo Arus v Federico Agustin Gomez
|
4-6,5-7
|
09/09 13:00 |
- |
Brian Orradre v Gaston-Arturo Grimolizzi
|
0-6,4-6
|
09/09 13:00 |
- |
Gonzalo Villanueva v Oscar Jose Gutierrez
|
1-6,7-6,6-4
|
09/09 13:00 |
- |
Nicolas Kicker v Tomas Gerini
|
6-2,6-0
|
09/08 15:00 |
- |
Luciano Doria v Juan Pablo Paz
|
7-5,6-4
|
09/08 13:30 |
- |
Maximiliano Estevez v Juan Ignacio Ameal
|
6-4,6-3
|
09/08 12:00 |
- |
Juan Martin v Federico Agustin Gomez
|
3-6,6-4,3-6
|
09/08 12:00 |
- |
Brian Orradre v Agustin Suarez Gonzalez
|
2-6,6-4,6-2
|
09/07 15:30 |
- |
Franco Emanuel Egea v Felipe D'Annunzio
|
6-2,6-3
|
09/07 13:00 |
- |
Martin Facundo Carrizo v Agustin Suarez Gonzalez
|
2-6,3-6
|
09/06 13:00 |
- |
Adrian Esteban Grimolizzi v Martin Facundo Carrizo
|
2-6,3-6
|
06/28 13:00 |
- |
Patricio Heras v Tomas Lipovsek Puches
|
4-6,6-2,6-7
|
06/27 14:00 |
- |
Tomas Lipovsek Puches v Caio Zampieri
|
7-5,6-4
|
06/27 14:00 |
- |
Patricio Heras v Juan Pablo Paz
|
6-2,6-2
|
06/26 16:25 |
- |
Maximiliano Estevez v Juan Pablo Paz
|
Retired
|
06/26 16:00 |
- |
Caio Zampieri v Gabriel Alejandro Hidalgo
|
1-6,6-1,6-1
|
06/26 13:30 |
- |
Nicolas Kicker v Tomas Lipovsek Puches
|
6-0,6-7,1-6
|
06/26 13:30 |
- |
Patricio Heras v Hernan Casanova
|
1-6,6-2,7-5
|
06/25 19:55 |
- |
Hernan Casanova v Juan Ignacio Galarza
|
6-3,6-4
|
06/25 19:40 |
- |
Carlos E. Severino v Gabriel Alejandro Hidalgo
|
0-6,4-6
|
06/25 13:15 |
- |
Caio Zampieri v Rodrigo Sanchez
|
6-2,6-4
|
06/25 13:15 |
- |
Inaki Gimenez Pilutik v Juan Pablo Paz
|
4-6,4-6
|
06/25 13:15 |
- |
Maximiliano Estevez v Osni Junior
|
6-4,6-3
|
06/24 17:30 |
- |
Juan Manuel Benitez Chavarriaga v Osni Junior
|
6-7,6-7
|
ITF Argentina F8 er en internasjonal tennisturnering for menn og kvinner som er en del av International Tennis Federation (ITF) Men's Circuit og ITF Women's Circuit. Turneringen spilles på grusbaner i Argentina og har blitt arrangert siden 2017.
Herrekonkurransen spilles i singel- og dobbelformat, mens kvinnekonkurransen spilles i singelformat. Turneringen tilbyr poeng til ITF-rankingen for profesjonelle tennisspillere.
Foregående vinnere av turneringen inkluderer:
* **Singel, menn:**
* 2023: Gonzalo Lama
* 2022: Gonzalo Villanueva
* 2021: Thiago Agustin Tirante
* **Dobbel, menn:**
* 2023: Gonzalo Lama og Matias Franco Descotte
* 2022: Camilo Ugo Carabelli og Matias Franco Descotte
* 2021: Nicolas Kicker og Matias Franco Descotte
ITF Argentina F8 tiltrekker seg vanligvis et sterkt felt av tennisspillere fra Argentina og andre land, og den gir en plattform for spillere å forbedre sin ranking og få erfaring på internasjonalt nivå.