Date R Hjemme v Borte -
05/29 08:00
26
Benjamin Dhoe v Dostanbek Tashbulatov
2-6,2-6
05/29 07:00
26
Vitaliy Sachko v Artem Smirnov
Retired
05/29 07:00
26
Nikita Mashtakov v Bogdan Bobrov
4-6,7-5,6-7
05/29 07:00
26
Yan Bondarevskiy v Oleg Dolgosheyev
7-5,6-3
05/29 07:00
26
Sagadat Ayap v Oleg Prihodko
3-6,3-6
05/28 13:05
25
Denis Yevseyev v Dmytro Kamynin
6-2,3-6,6-2
05/28 12:50
25
Vladimir Ivanov v Kristjan Tamm
6-4,3-6,4-6
05/28 12:45
25
Fabio Coelho v Dostanbek Tashbulatov
6-7,6-4,3-6
05/28 12:00
25
Arnaud Bovy v Alessandro Petrone
6-1,6-4
05/28 11:45
25
Benjamin Dhoe v Saida'lo Saidkarimov
6-2,7-6
05/28 11:20
25
Vladyslav Gorodynskyi v Bogdan Bobrov
4-6,3-6
05/28 10:45
25
Nikita Mashtakov v Vitalii Shcherba
6-3,7-5
05/28 10:15
25
Andrii Gryniuk v Oleg Dolgosheyev
2-6,1-6
05/28 10:00
25
Vitaliy Sachko v Tomas Liska
1-6,7-5,6-3
05/28 08:55
25
Peter Goldsteiner v Artem Smirnov
6-4,4-6,1-6
05/28 08:50
25
Oleksii Krutykh v George Tsivadze
7-6,6-1
05/28 08:25
25
Zusman v Sagadat Ayap
1-6,4-6
05/28 07:00
25
Pavel Shumeiko v Matvey Minin
6-4,2-6,6-4
05/28 07:00
25
Michael Zhu v Yan Bondarevskiy
3-6,2-6
05/28 07:00
25
Oleg Prihodko v Naoki Tajima
6-0,6-1
05/28 07:00
25
Karl Friberg v Denis Parshutin
6-1,6-2
05/27 11:00
54
Dmytro Kamynin v Aleksei Khomich
6-2,4-6,10-7
05/27 11:00
54
Kristjan Tamm v Timur Maulenov
6-0,6-0
05/27 11:00
54
Dostanbek Tashbulatov v Aliaksandr Liaonenka
6-3,6-4
05/27 10:00
54
Georgii Kravchenko v Fabio Coelho
6-3,4-6,7-10
05/27 10:00
54
Vladyslav Gorodynskyi v Piotr Matuszewski
2-6,7-6,15-13
05/27 10:00
54
Nikita Mashtakov v Vladyslav Lobak
6-3,6-0
05/27 10:00
54
Federico Campana v Tomas Liska
0-6,2-6
05/27 10:00
54
Vitaliy Sachko v Mateusz Terczynski
6-2,6-2
05/27 08:30
54
Volodymyr Malakhov v Timur Maulenov
3-6,5-7
**ITF M15 Irpin**
**Turnering:** ITF M15 Irpin
**Dato:** [Startdato] - [Sluttdato]
**Sted:** Irpin, Ukraina
**Format:**
* Hovedturnering: 32 singler og 16 dobler
* Kvalifisering: 32 singler
**Premiepenger:**
* Singler: [Beløp]
* Dobbel: [Beløp]
**Overflate:** Hardcourt
**Kvalifiseringsregler:**
* Spillere med en ATP-rangering under 2000 kan delta i kvalifiseringen.
* Topp 8-seedede spillere i kvalifiseringen er automatisk kvalifisert til hovedturneringen.
**Påmeldingsinformasjon:**
* Påmeldingsfrist: [Fristdato]
* Påmelding via: [Påmeldingslenke]
**Andre detaljer:**
* Turneringen er en del av ITF World Tennis Tour.
* Spillere fra Ukraina vil få prioritet ved påmeldingen.
* Det vil bli gitt gjestfrihet til alle kvalifiserte spillere.
* Turneringen vil overholde alle gjeldende COVID-19-protokoller.
**Kontaktinformasjon:**
* Turneringssjef: [Kontaktperson]
* E-post: [E-postadresse]
* Telefonnummer: [Telefonnummer]
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.
Accept