Date | R | Hjemme v Borte | - |
11/06 10:00 |
29 |
[276] Jana Fett v Natalia Szabanin
[283] |
6-3,6-2
|
11/05 12:15 |
28 |
Natalia Szabanin v Daria Khomutsianskaya
|
6-1,6-4
|
11/05 10:00 |
28 |
[492] Tereza Smitkova v Jana Fett
[276] |
6-1,5-7,4-6
|
11/04 13:10 |
27 |
[492] Tereza Smitkova v Lea Boskovic
[264] |
6-3,6-3
|
11/04 10:50 |
27 |
Natalia Szabanin v Nikola Daubnerova
|
6-1,6-3
|
11/04 10:00 |
27 |
Daria Khomutsianskaya v Alice Robbe
|
6-4,4-6,7-5
|
11/04 10:00 |
27 |
Miriam B Bulgaru v Jana Fett
|
Walkover
|
11/03 13:55 |
26 |
[177] Alexandra Ignatik v Tereza Smitkova
[492] |
1-6,3-6
|
11/03 13:45 |
26 |
[415] Aneta Laboutkova v Lea Boskovic
[264] |
6-4,3-6,6-7
|
11/03 11:45 |
26 |
[283] Natalia Szabanin v Nikola Bartunkova
[291] |
7-5,6-3
|
11/03 11:00 |
26 |
Alice Robbe v Andreea Amalia Rosca
|
6-1,7-5
|
11/03 10:40 |
26 |
Bianca Behulova v Nikola Daubnerova
|
7-5,5-7,3-6
|
11/03 09:00 |
26 |
Daria Khomutsianskaya v Dominika Salkova
|
6-4,7-6
|
11/03 09:00 |
26 |
[307] Sapfo Sakellaridi v Jana Fett
[276] |
2-6,3-6
|
11/03 09:00 |
26 |
[397] Conny Perrin v Miriam B Bulgaru
[288] |
6-4,3-6,2-6
|
11/02 13:10 |
25 |
Irina Balus v Dominika Salkova
|
3-6,0-6
|
11/02 12:45 |
25 |
[456] Ya Yi Yang v Alice Robbe
[344] |
1-6,6-1,2-6
|
11/02 11:30 |
25 |
Aneta Laboutkova v Katarina Kuzmova
|
6-4,6-3
|
11/02 11:00 |
25 |
Nikola Daubnerova v Laura Svatikova
|
6-2,6-4
|
11/02 10:55 |
25 |
Isabella Shinikova v Daria Khomutsianskaya
|
6-7,4-6
|
11/02 09:00 |
25 |
[307] Sapfo Sakellaridi v Linda Klimovicova
[450] |
6-3,3-6,6-3
|
11/02 09:00 |
25 |
[432] Yexin Ma v Lea Boskovic
[264] |
6-7,2-6
|
11/02 09:00 |
25 |
[343] Jia-Jing Lu v Tereza Smitkova
[492] |
3-6,6-7
|
11/01 18:30 |
25 |
Andreea Amalia Rosca v Ekaterina Makarova
|
3-6,6-4,6-2
|
11/01 17:15 |
25 |
Bianca Behulova v Aneta Kucmova
|
0-6,7-5,7-5
|
11/01 17:10 |
25 |
[291] Nikola Bartunkova v Oana Georgeta Simion
[438] |
6-0,6-2
|
11/01 16:45 |
25 |
Miriam B Bulgaru v Yelyzaveta Kotliar
|
6-3,6-4
|
11/01 14:50 |
25 |
Natalia Szabanin v Timea Jaruskova
|
3-6,6-1,6-2
|
11/01 14:45 |
25 |
[256] Anastasia Kulikova v Conny Perrin
[397] |
6-4,4-6,5-7
|
11/01 14:35 |
25 |
[177] Alexandra Ignatik v Anna Siskova
[333] |
6-2,3-6,6-3
|
**ITF W25 Trnava**
ITF W25 Trnava er en profesjonell tennisturnering for kvinner som avholdes på grusbaner i Trnava, Slovakia. Turneringen er en del av International Tennis Federation (ITF) Women's Circuit, og gir poeng til WTA-rangeringen.
Turneringen ble første gang arrangert i 2012, og har siden blitt avholdt årlig. Den er en av de mest prestisjefylte turneringene på ITF Women's Circuit, og har tiltrukket seg mange toppspillere.
I 2023 vil ITF W25 Trnava finne sted fra [startdato] til [sluttdato]. Turneringen vil ha et premiefond på [premiefondbeløp], og vil tilby poeng til WTA-rangeringen.
Noen av de bemerkelsesverdige spillerne som har deltatt i ITF W25 Trnava tidligere, inkluderer:
* Kristina Mladenovic
* Belinda Bencic
* Sorana Cirstea
* Kurumi Nara
* Viktorija Golubic
Turneringen er et flott sted for tennisfans å se fremragende tennis, og for spillere å få erfaring og poeng mot WTA-rangeringen.