07/03 02:00 |
- |
Okayama Seagulls kvinner v Ohno Sekiyu Hiroshima Oilers kvinner
|
2-0
|
07/03 01:00 |
- |
Breath Hamamatsu kvinner v Chiba Angels Cross kvinner
|
1-2
|
07/03 01:00 |
- |
Prestige International Aranmare kvinner v Hitachi Rivale kvinner
|
0-2
|
07/03 01:00 |
- |
Kurobe AquaFairies kvinner v Gunma Bank Green Wings kvinner
|
1-2
|
07/03 00:30 |
- |
JT Marvelous kvinner v Toray Arrows kvinner
|
2-0
|
07/03 00:30 |
- |
Hisamitsu Springs kvinner v Denso kvinner
|
0-2
|
07/02 08:00 |
- |
JT Marvelous kvinner v Toyota Auto Body Queenseis kvinner
|
2-1
|
07/02 08:00 |
- |
Hisamitsu Springs kvinner v Okayama Seagulls kvinner
|
1-2
|
07/02 07:00 |
- |
Breath Hamamatsu kvinner v East University Selection kvinner
|
0-2
|
07/02 06:30 |
- |
Himeji Victorina VC kvinner v Forest Leaves Kumamoto kvinner
|
2-0
|
07/02 06:30 |
- |
Ohno Sekiyu Hiroshima Oilers kvinner v JA Gifu Rioreina kvinner
|
0-2
|
07/02 05:30 |
- |
Saitama Ageo kvinner v Kurobe AquaFairies kvinner
|
2-1
|
07/02 05:30 |
- |
NEC Red Rockets kvinner v Brilliant Aries kvinner
|
2-0
|
07/02 05:00 |
- |
Denso kvinner v University Selection Women
|
2-1
|
07/02 05:00 |
- |
Toray Arrows kvinner v Veertien Mie kvinner
|
2-0
|
07/02 05:00 |
- |
Denso kvinner v West University Selection kvinner
|
2-1
|
07/02 04:00 |
- |
Prestige International Aranmare kvinner v Rigale Sendai kvinner
|
2-1
|
07/02 04:00 |
- |
Gunma Bank Green Wings kvinner v Breath Hamamatsu kvinner
|
2-1
|
07/02 03:30 |
- |
Hisamitsu Springs kvinner v Ohno Sekiyu Hiroshima Oilers kvinner
|
2-0
|
07/02 03:30 |
- |
JT Marvelous kvinner v Himeji Victorina VC kvinner
|
2-1
|
07/02 02:30 |
- |
Brilliant Aries kvinner v East University Selection kvinner
|
0-2
|
07/02 02:30 |
- |
Kurobe AquaFairies kvinner v Rigale Sendai kvinner
|
0-2
|
07/02 02:00 |
- |
Okayama Seagulls kvinner v West University Selection kvinner
|
2-1
|
07/02 02:00 |
- |
Toyota Auto Body Queenseis kvinner v Veertien Mie kvinner
|
2-0
|
07/02 01:00 |
- |
Saitama Ageo kvinner v Prestige International Aranmare kvinner
|
2-0
|
07/02 01:00 |
- |
NEC Red Rockets kvinner v Gunma Bank Green Wings kvinner
|
2-1
|
07/02 00:30 |
- |
Toray Arrows kvinner v Forest Leaves Kumamoto kvinner
|
2-0
|
07/02 00:30 |
- |
Denso kvinner v JA Gifu Rioreina kvinner
|
2-1
|
07/01 08:00 |
- |
Hisamitsu Springs kvinner v JA Gifu Rioreina kvinner
|
2-1
|
07/01 08:00 |
- |
JT Marvelous kvinner v Forest Leaves Kumamoto kvinner
|
2-0
|