Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
05/02 10:14 |
England (d1pseN) Esports v Argentina (Jekunam) Esports
|
|
0-1
|
|
Basketball |
eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. |
05/02 10:12 |
DAL Mavericks (SPEED) Esports v GS Warriors (AM) Esports
|
|
62-64
|
|
Greyhound |
AUS Sandown Par |
05/02 10:12 |
løp - Sandown Park v
|
|
View
|
|
Greyhound |
Waterford |
05/02 10:11 |
Waterford (10. løp) v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF W15 Monastir |
05/02 10:10 |
YeHua Zhou v Mariia Tkacheva
|
|
5-7,3-6
|
|
Tennis |
WTA Lleida |
05/02 10:10 |
Lina Gjorcheska v Katerina Siniakova
|
|
2-6,2-6
|
|
Galopp |
Dieppe |
05/02 10:09 |
Dieppe (8. løp) v
|
|
View
|
|
Greyhound |
Nottingham |
05/02 10:09 |
Nottingham (12. løp) v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Angle Park |
05/02 10:09 |
løp - Angle Park v
|
|
View
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
05/02 10:06 |
Newcastle (KraftVK) Esports v Sevilla (labotryas) Esports
|
|
4-2
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
05/02 10:06 |
AC Milan (sane4ek8) Esports v Benfica (Flewless_phoenix) Esports
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/02 10:05 |
Jaroslav Sprongl v Vojtech Leska
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/02 10:05 |
Adrian Piegza v Pawel Kopacki
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 10:05 |
Viktor Slozka v Volodymyr Kaidakov
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 10:05 |
Oleh Kuzyshyn v Anatolii Nazarov
|
|
0-3
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
05/02 10:05 |
Felipe V Berini v Stuart Parker
|
|
2-6,2-6
|
|
Tennis |
ITF M15 Monastir |
05/02 10:05 |
Jumpei Yamasaki v Paulo A S Dos Santos
|
|
6-2,6-1
|
|
Tennis |
WTA Lleida |
05/02 10:05 |
Maiar S A Abdelaziz v Ana Bogdan
|
|
6-3,4-6,6-1
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/02 10:05 |
Mateusz Czernik v Milosz Sawczak Jnr
|
|
1-3
|
|
Greyhound |
AUS Dapto |
05/02 10:03 |
løp - Dapto v
|
|
View
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
05/02 10:02 |
Germany (Rus_1995_LAN) Esports v England (d1pseN) Esports
|
|
1-2
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
05/02 10:02 |
Argentina (Jekunam) Esports v Portugal (dm1trena) Esports
|
|
1-2
|
|
Greyhound |
Sheffield |
05/02 10:02 |
Sheffield (12. løp) v
|
|
View
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 10:00 |
Marseille (Nazario) Esports v AC Milan (General) Esports
|
|
4-5
|
|
Futsal |
Russland - 1. Divisjon - Øst |
05/02 10:00 |
IrAero v MFK Fakel Surgut
|
|
4-9
|
|
Fotball |
Algeria U21 Division 2 |
05/02 10:00 |
Olympique Medea U21 v GC Mascara U21
|
|
1-1
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Mixed double - Kval |
05/02 10:00 |
Russ/Tommerup v Goulin/Agathe Cuevas
|
|
2-0
|
|
Fotball |
Nord-Makedonia - Liga - Kvinner |
05/02 10:00 |
ZFK Istatov kvinner v ZFK Ljuboten kvinner
|
|
0-3
|
|
Fotball |
eFotball - Adriatic League - 10 min. spilletid |
05/02 10:00 |
Germany (Samuel) Esports v Argentina (Iron) Esports
|
|
0-2
|
|
Fotball |
eFotball - Adriatic League - 10 min. spilletid |
05/02 10:00 |
England (Pascal) Esports v Portugal (Janis) Esports
|
|
4-1
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 10:00 |
Man City (Pontiac) Esports v Tottenham (Panic) Esports
|
|
4-2
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 10:00 |
Man Utd (Dennis) Esports v Aston Villa (Boris) Esports
|
|
1-1
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/02 10:00 |
Petr Semrad v Filip Marat
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/02 10:00 |
Jose L. Reverte v Luciano Jang
|
|
2-3
|
|
Basketball |
eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. |
05/02 10:00 |
BOS Celtics (CARNAGE) Esports v MIL Bucks (MIST) Esports
|
|
74-71
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
05/02 10:00 |
Mateusz Gielazyn v Michal Lysakowski
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 10:00 |
Dmytro Yurkov v Serhii Ponomarenko
|
|
0-3
|
|
Fotball |
eFotball - Adriatic League - 10 min. spilletid |
05/02 10:00 |
Arsenal (MisterX) Esports v RB Leipzig (Matrix) Esports
|
|
0-3
|
|
Fotball |
eFotball - Adriatic League - 10 min. spilletid |
05/02 10:00 |
Napoli (Obelix) Esports v Lazio (Odin) Esports
|
|
4-6
|
|
Tennis |
Premier Padel Sevilla |
05/02 10:00 |
Libaak/Augsburger v Navarro/Lebron
|
|
3-6,6-7
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kval |
05/02 10:00 |
Abhishek Yeligar v William Wang
|
|
2-0
|
|
Tennis |
ATP Madrid - Herredouble |
05/02 10:00 |
Murray/Venus v Doumbia/Reboul
|
|
0-6,6-4,10-2
|
|
Tennis |
Challenger Cagliari |
05/02 10:00 |
Camilo Ugo Carabelli v Luciano Darderi
|
|
3-6,0-6
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 10:00 |
Dmitro Kuzmenko v Maksym Hubenko
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
TT Star Series |
05/02 10:00 |
Taehyun Kim v Martin Koblizek
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF W50 Lopota WD |
05/02 10:00 |
Maklakova/Pridankina v Zolotareva/Zolotareva
|
|
7-6,4-6,6-10
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/02 10:00 |
Petr David v Marcin Jadczyk
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
05/02 10:00 |
Cesta Havrda v Petr Serak
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
05/02 10:00 |
Oldrich Vrtal v Radim Urbaniec
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
05/02 10:00 |
Gunar Krauter v Marek Placek
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
Tsjekkia - Liga Pro |
05/02 10:00 |
Filip Dusil v Vitezslav Malina
|
|
3-0
|
|
E-sport |
CS2 - EsportsBattle |
05/02 10:00 |
NightRaid v Purple Haze
|
|
1-2
|
|
Basketball |
Filippinene - MPBL |
05/02 10:00 |
South Cotabato Warriors v Pasay Voyagers
|
|
77-70
|
|
Greyhound |
AUS Ballarat |
05/02 10:00 |
løp - Ballarat v
|
|
View
|
|
Fotball |
India - R League - A Division |
05/02 10:00 |
Champion Maker Club Ajmer v Royal Jaipur
|
|
0-1
|
|
Tennis |
ATP Madrid |
05/02 10:00 |
Jannik Sinner v Felix Auger Aliassime
|
|
away
|
|
Cricket |
Bangladesh Women vs India Women - 3rd Twenty20 Match |
05/02 10:00 |
Bangladesh - kvinner v India Kvinner
|
|
117/8(20)-121/3(18.3)
|
|
E-sport |
Crossfire - Honor Cup |
05/02 10:00 |
Ultra Prime v KINGZERO-eSports
|
|
View
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kval |
05/02 10:00 |
Abhishek Yeligar v Mateusz Danielak
|
|
View
|
|
Badminton |
Luxembourg Open - Kval |
05/02 10:00 |
Gustav Bjorkler v James Robertson
|
|
2-0
|
|
Fotball |
Australia - Northern NSW - Reserveliga |
05/02 10:00 |
Cooks Hill United reserver v New Lambton FC reserver
|
|
2-2
|
|
Volleyball |
Filippinene - PVL - Kvinner |
05/02 10:00 |
Chery Tiggo Crossovers Women v Choco Mucho kvinner
|
|
0-3
|
|
E-sport |
CS2 - Hellcase Cup |
05/02 10:00 |
mouz NXT v Soda Gaming
|
|
View
|
|
E-sport |
LOL - MSI |
05/02 10:00 |
Top Esports v LOUD
|
|
2-0
|
|
Fotball |
Kasakhstan - 1. Divisjon |
05/02 10:00 |
SD Family v FK Kyran
|
|
Postponed
|
|
Fotball |
Kasakhstan - 1. Divisjon |
05/02 10:00 |
FC Jetisay v Yassy Turkistan
|
|
5-2
|
|
Fotball |
Kasakhstan - 1. Divisjon |
05/02 10:00 |
SD Family v Jas Qyran
|
|
View
|
|
Fotball |
Sør-Korea - K-League - Kvinner |
05/02 10:00 |
Suwon FMC kvinner v Hwacheon KSPO Women
|
|
0-1
|
|
Fotball |
Sør-Korea - K-League - Kvinner |
05/02 10:00 |
Seoul Amazones Women v Busan Sangmu Women
|
|
0-0
|
|
Fotball |
Sør-Korea - K-League - Kvinner |
05/02 10:00 |
Gyeongju kvinner v Sejong Sportstoto kvinner
|
|
1-1
|
|
Fotball |
Sør-Korea - K-League - Kvinner |
05/02 10:00 |
Hyundai Steel Red Angels kvinner v Changnyeong kvinner
|
|
1-0
|
|
Greyhound |
AUS Hobart |
05/02 09:57 |
løp - Hobart v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 09:55 |
Rostyslav Fylypiv v Denys Maltsev
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF W15 Osijek |
05/02 09:55 |
Amarissa K Toth v Margarita Ignatjeva
|
|
6-4,6-1
|
|
Tennis |
ITF W15 Monastir |
05/02 09:55 |
Ruirui Zou v Patricija Paukstyte
|
|
home
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya |
05/02 09:55 |
Alena Kovackova v Chantal Sauvant
|
|
6-3,6-3
|
|
Tennis |
ITF W15 Varberg |
05/02 09:55 |
Naima Karamoko v Sevil Yuldasheva
|
|
5-7,7-5,7-5
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
05/02 09:54 |
Inter (BlackStar98) Esports v AC Milan (sane4ek8) Esports
|
|
0-2
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
05/02 09:54 |
Benfica (Flewless_phoenix) Esports v Newcastle (KraftVK) Esports
|
|
2-3
|
|
Greyhound |
Nottingham |
05/02 09:54 |
Nottingham (12. løp) v
|
|
View
|
|
Greyhound |
AUS Albion Park |
05/02 09:54 |
løp - Albion Park v
|
|
View
|
|
Galopp |
Enghien |
05/02 09:53 |
Enghien (8. løp) v
|
|
View
|
|
Basketball |
eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. |
05/02 09:50 |
MIL Bucks (SURGEON) Esports v BOS Celtics (VEX) Esports
|
|
56-53
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
05/02 09:50 |
Netherlands (Bomb1to) Esports v Argentina (Jekunam) Esports
|
|
4-2
|
|
Fotball |
eFotball - Battle - 8 min. spilletid |
05/02 09:50 |
Portugal (dm1trena) Esports v Germany (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
3-3
|
|
Basketball |
eBasketball - Battle - 4x5 minutter |
05/02 09:50 |
PHI 76ers (Resarke) Esports v MEM Grizzlies (RINT) Esports
|
|
79-86
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
05/02 09:50 |
Tomasz Filbrandt v Daniel Murawski
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF M15 Osijek |
05/02 09:50 |
Khumoyun Sultanov v Paul Woerner
|
|
6-4,6-3
|
|
Tennis |
ITF M15 Kursumlijska Banja |
05/02 09:50 |
Antoine Ghibaudo v Tom Gentzsch
|
|
4-6,4-6
|
|
Tennis |
ITF M15 Kursumlijska Banja |
05/02 09:50 |
Daisuke Sumizawa v Peter Buldorini
|
|
3-6,6-7
|
|
Tennis |
ITF W15 Antalya - Kvinnedouble |
05/02 09:50 |
Cirpanli/Turhan v Sara Pantelic/Roots
|
|
6-4,6-2
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
05/02 09:50 |
Oleksandr Kolbasenko v Maksym Mrykh
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
WTT Saudi Smash Women Quals |
05/02 09:50 |
Jinnipa Sawettabut v Xin Ru Wong
|
|
3-1
|
|
Galopp |
JPN Funabashi |
05/02 09:50 |
løp - Funabashi v
|
|
View
|
|
Rugby League |
NRL |
05/02 09:50 |
South Sydney Rabbitohs v Penrith Panthers
|
|
12-42
|
|
Greyhound |
AUS Sandown Par |
05/02 09:48 |
løp - Sandown Park v
|
|
View
|
|
Greyhound |
Sheffield |
05/02 09:47 |
Sheffield (12. løp) v
|
|
View
|
|
Fotball |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 09:45 |
Benfica (Magdy) Esports v AC Milan (General) Esports
|
|
4-3
|
|
Fotball |
eFotball - Adriatic League - 10 min. spilletid |
05/02 09:45 |
Germany (Samuel) Esports v Portugal (Janis) Esports
|
|
1-2
|
|
Fotball |
eFotball - Adriatic League - 10 min. spilletid |
05/02 09:45 |
England (Pascal) Esports v Italy (Walter) Esports
|
|
2-4
|
|