Live Scores

Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 00' AC Milan (Olle) Esports View Arsenal (Upcake22) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 00' Leicester (TAKA) Esports View Napoli (mr_elidarius) Esports
Fotball eFotball - Liga Pro - 12 min. spilletid 00' Catalonia FC (CFC) Esports 0-0 Im Not Over (PNZ) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 01' Chelsea (hotShot) Esports 1-0 Man City (Jkey) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 02' A.Madrid (vrico) Esports 1-0 Inter (orlovsky1) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 08' Napoli (mr_elidarius) Esports 0-2 Bayer 04 (Chellovekk) Esports
Fotball eFotball - Live Arena - 10 min. spilletid 10' Liverpool (Iceman) Esports 1-7 Juventus (Oolancer) Esports
Fotball eFotball - Liga Pro - 12 min. spilletid 11' Xavi Iniestavic (ZBS) Esports 4-3 Newton Heath (NHT) Esports
Fotball Portugal - Primeira Liga 12' Rio Ave [10] Rio Ave 0-0 Santa Clara [11] Santa Clara
Fotball Qatar - Cup 25' Al-Wakrah SC Al-Wakrah SC 0-0 Al-Kharitiyath SC Al-Kharitiyath SC
Fotball Qatar - Cup 26' Al Duhail Al Duhail 2-0 Al-Ahli Doha Al-Ahli Doha
Fotball Nigeria - Premier League 36' Wikki Tourists [17] Wikki Tourists 0-0 Jigawa Golden Stars [12]
Fotball Tyrkia - Super Lig 41' Alanyaspor [7] Alanyaspor 1-2 Ankaragucu [19] Ankaragucu
Fotball FAE - Cup 41' Al Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba 1-1 Baniyas SC Baniyas SC
Fotball Tyrkia - 1. Lig 41' Altinordu [9] Altinordu 0-0 Menemenspor [15] Menemenspor
Fotball Tyrkia - Super Lig 42' Fenerbahce [3] Fenerbahce 1-0 Kayserispor [17] Kayserispor
Fotball Albania - Championship 45' KF Teuta [3] KF Teuta 1-1 FK Partizani [2] FK Partizani
Fotball Oman - Liga 45' Muscat [14] Muscat 0-0 Al Rustaq [5] Al Rustaq
Fotball England - Premier League 2 79' Stoke U23 [9] Stoke U23 2-0 Middlesbrough U23 [5] Middlesbrough U23
Fotball Portugal - Segunda Liga 84' FC Porto B [17] FC Porto B 0-0 Benfica B [11] Benfica B
Basketball Tsjekkia - NBL 1 - 10:00 BC Kolin [3] BC Kolin 0-0 USK Praha [5] USK Praha
Basketball Bahrain - Premier League 1 - 10:00 Issa Town 0-0 Nuwaidrat
Basketball Polen - PLK 1 - 09:31 Zielona Gora [1] Zielona Gora 0-3 Trefl Sopot [7] Trefl Sopot
Basketball eBasketball - Battle - 4x5 minutter 1 - 05:00 LA Clippers (ViTOR) Esports 0-0 LA Lakers (Steel) Esports
Basketball VTB - United League U21 1 - 05:05 Nizhny Novgorod 2 8-11 CSKA Moscow Junior
Basketball eBasketball - Live Arena - 4x5 minutter 2 - 02:10 ORL Magic (bepado) Esports 14-18 CHI Bulls (Bumblebee) Esports
Basketball eBasketball - Live Arena - 4x5 minutter 2 - 01:37 CLE Cavaliers (bad_trip) Esports 24-21 WAS Wizards (Aphex) Esports
Basketball eBasketball - Blitz League - 4x5 minutter 4 - 02:03 HOU Rockets (Headmaster) Esports 71-77 MIL Bucks (Bane) Esports
Basketball eBasketball - Battle - 4x5 minutter 4 - 00:13 PHX Suns (blaylockk) Esports 81-65 LA Clippers (ViTOR) Esports
Basketball EWBL - Kvinner 2 - 00:46 Piestanske Cajky kvinner Piestanske Cajky kvinner 46-44 Liepaja/LSSS Women
Basketball Spania - Liga 2 - Kvinner 2 - 00:18 CAB Estepona kvinner 45-40 Leganés kvinner
Basketball EWBL - Kvinner 4 - 04:19 Nika Siktivkar kvinner 58-63 TTT Riga Women TTT Riga Women
Volleyball Polen - Liga Siatkówki - Kvinner Radomka Radom kvinner Radomka Radom kvinner 3-6 Legionovia Legionowo kvinner Legionovia Legionowo kvinner
Volleyball Egypt - League 23-25 Al Sharqiya 4-2 Petrojet
Volleyball Egypt - League 20-25 Delvy 12-9 Smouha
Volleyball Argentina Serie A1 25-16,23-25,25-21,15-25 [7] Once Unidos 1-3 Union Vecinal Trinidad [6]
Ishockey KHL 1 - 13:03 Spartak Moskva [9] Spartak Moskva 0-0 Torpedo Nizhny Novgorod [5] Torpedo Nizhny Novgorod
Ishockey KHL 1 - 13:23 Jokerit [5] Jokerit 0-0 Avangard Omsk [2] Avangard Omsk
Ishockey eIshockey - 3x4 minutter 2 - 02:21 Dmitry_gavr13 (GBR) Esports 3-1 vormak244 (BSP) Esports
Ishockey Tsjekkia - 1. Liga 1 - 05:59 SK Horacka Slavia Trebic [6] SK Horacka Slavia Trebic 1-0 SC Kolín [13] SC Kolín
Ishockey KHL 1 - 11:35 HC Vityaz [8] HC Vityaz 0-0 Kunlun Red Star [12] Kunlun Red Star
Ishockey KHL 2 - 20:00 Dynamo Minsk [6] Dynamo Minsk 0-0 Severstal Cherepovec [7] Severstal Cherepovec
Ishockey Tsjekkia - 1. Liga 2 - 20:00 HC Slavia Praha [9] HC Slavia Praha 2-1 HC AZ Havirov [15] HC AZ Havirov
Ishockey Tsjekkia - 1. Liga 2 - 00:00 [5] HC Vrchlabi 2-0 HC Frydek Mistek [16] HC Frydek Mistek
Ishockey Tsjekkia - 1. Liga 2 - 20:00 HC Stadion Litomerice [12] HC Stadion Litomerice 3-0 SK Trhači Kadaň [18] SK Trhači Kadaň
Ishockey Russland - VHL 2 - 14:44 Neftyanik Almetyevsk [2] Neftyanik Almetyevsk 1-2 Dynamo St Petersburg [7] Dynamo St Petersburg
Ishockey Russland - VHL 3 - 00:53 Lada Togliatti [18] Lada Togliatti 2-2 Dynamo MO [16] Dynamo MO
Ishockey Russland - VHL 3 - 01:59 CSK VVS [23] CSK VVS 1-2 Zvezda Moscow [14] Zvezda Moscow
Ishockey Russland - VHL 3 - 00:00 Izhstal Izhevsk [26] Izhstal Izhevsk 2-3 SKA-Neva [15] SKA-Neva
Tennis ITF W60 Andrezieux-Boutheon 0-40 [397] Audrey Albie 7-5,0-0 Tessah Andrianjafitrimo [259]
Tennis UTR Pro Tennis Series Barcelona 0-0 [479] Eduard Esteve Lobato 3-6,6-2,1-3 Oriol Roca Batalla [327]
Tennis UTR Pro Tennis Series Barcelona 0-15 Alessandro Bega 3-4 Jaime Caldes
Bordtennis Setka Cup Andrii Skliarenko 0-0 Igor Trydukh
Bordtennis Setka Cup Stefan Yakimenko 2-2 Viktor Kodola
Bordtennis Ukraina - TT-Cup Vitaliy Pinchuk 8-1 Dmytro Dygalevych
Bordtennis Ukraina - TT-Cup 9-11 Vasil Smyk 2-3 Vitalii Protopopov
Bordtennis Setka Cup 8-11,11-9 Sviatoslav Sachuk 4-7 Bohdan Havryliuk
Bordtennis Ukraina - TT-Cup 11-6,11-6 Dmytro Halai 5-4 Maksym Mykytiuk
Bordtennis Liga Pro Vladimir Zhulyabin 1-0 Oleg Pronin
Bordtennis Czech Liga Pro 5-11,7-11 Martin Parizek 6-9 Jakub Boruvka
Bordtennis Ukraina - TT-Cup - Kvinner 11-3,11-13 Ulyana Palamarchuk 9-7 Iryna Aseieva
Bordtennis Setka Cup Roman Makarenko 0-0 Serhii Diachenko
Bordtennis Setka Cup 11-5,11-5,9-11 Serhii Kunenets 0-2 Volodymyr Hera
Bordtennis Ukraina - TT-Cup - Kvinner 11-8,7-11,11-9,11-13 Olena Telezhinskaya 11-12 Nataliia Khmilevska
Bordtennis Challenger Ochsenhausen 10-12,14-12 Dauud Cheaib 13-12 Dennis Klein
Bordtennis Ukraina - TT-Cup 8-11,9-11,13-11 Pavlo Plush 3-2 Oleksandr Zhuravlov
E-sport DOTA2 - DPC ESL One - CIS Div 2 24:55 Winstrike 1-1 Gambit Esports Gambit Esports
E-sport CS:GO - Snow Sweet Snow 01:55 Lyngby Vikings 10-9 GamerLegion